Nuk i pëlqeu, Luana publikon pjesën që e fshiu nga klipi i ri për këtë arsye/ Video

Luana Vjollca dhe Ramadan Krasniqi publikuan disa ditë më parë këngën e tyre të parë bashkë, e cila titullohet “Sonte” dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Por pak më parë, Luana ka zbuluar se ka fshirë një pjesë nga ky klip, pasi nuk i pëlqente shumë si kishte dalë dhe donte që çdo gjë të ishte perfekte.

Këtë pjesë e ka publikuar vet këngëtarja në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan tyl dhe me balerinat që qëndrojnë pas me gota në duar. “Skena që nuk doli në klip”, ka shkruar Luana përbri kësaj videoje ku shihet shumë e tensionuar.

View this post on Instagram

Pjesa qe sdoli ne kenge💜

A post shared by •luana••vjollca• (@luana_marisa__) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto