Nuk i interesoi aspak, Rita Ora kapet duke flirtuar me kamarierët në mbrëmjen gala/ Video

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, shkëlqeu të hënën në mbrëmjen gala të MET,  ku në këtë event u shoqërua nga modelja Kate Moss dhe këngëtarja Lizzo.

Së fundmi, Rita ka qenë e ftuar në emisionin e njohur “The Tonight show”, ku moderatori Jimmy Fallon ka zbuluar se gjatë gjithë mbrëmjes së MET ajo flirtoi me kamarierët pasi ata ishin shumë tërheqës.

“E pashë Lizzo-n që kthente kokën prapa. Aty e kuptova që po flirtonte me kamarierët. Kështu u përfshiva edhe unë. Ishin dhe shumë të pashëm.”, ka thënë Rita dhe më pas u shpreh se i harroi kamarierët pasi u hipnotizua nga performanca e Cher

Ju mund të pëlqeni dhe këto