Nuk e shqipton dot mirë, mënyra si vajza e Lyrical Son i thërret babait do t’iu bëjë të buzëqeshni

Lyrical Son është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe ai është shumë i famshëm në tregun muzikor vendas.

Lyrical është edhe shumë i lidhur me gruan dhe dy vajzat e tij, me të cilat publikon shpesh foto e video në Instagram.

Së fundmi, reperi ka publikuar një video me vajzën e tij të madhe, Evën, duke e pyetur atë se kush është shoku i saj më i mirë dhe si e ka emrin ai kur këndon.

Përgjigjia e Evës është shumë e ëmbël, pasi vajza e vogël nuk e shqipton dot mirë të emrin e të atit. Më poshtë mund ta dëgjoni këtë përgjigje që ka dhënë vogëlushja.

Ju mund të pëlqeni dhe këto