Nuk e priste njeri, Sinani dhe Andrra sjellin bashkëpunimin e parë muzikor

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët publikojnë shumë foto së bashku.

Së fundmi, Sinani ka lajmëruar se do të sjelli këngën e tij më të re, e cila quhet “Luje luje”. Por, pak më parë gazetari i njohur Olti Curri, ka publikuar një foto ku shfaqet Andrra dhe Sinani pjesë në klipin e ri muzikor.

Ajo shihet pranë bashkëshortit të saj, ndërsa të dy janë veshur bardh e zi dhe qëndrojnë në dëborë afër kalit.

Nuk dihet ende nëse ky do të jetë një bashkëpunim mes çiftit apo Andrra do të jetë thjesht modele në klipin e tij, megjithatë këtë mbetet t’a mësojmë pas publikimit të këngës.

Ju mund të pëlqeni dhe këto