Nuk e fshehin më lidhjen/ Andi i bën surprizën romantike, Melisa i shpreh hapur dashurinë

Melisa dhe Andi po komentohen shumë për lidhjen e tyre, të cilën kanë vendosur ta mbajnë private dhe mos ta pranojnë publikisht.

Së fundmi, u publikuan disa detaje të tjera që tregonin se dyshja janë bashkë. Melisa u fotografua e veshur me këmishën e Andit, një video që e ka publikuar në Instastory.

Këtë këmishë Andi e mbante veshur në intervistën që zhvilloi për “Roped with Olsi”. Së fundmi, Andi i ka bërë një dhuratë shumë romantike Melisës.

Ai i ka dhuruar asaj një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, përbri së cilës është formuar me lule shkronja e emrit të saj, “M”. Melisa përbri kësaj videoje ka vendosur një këngë dashurie me titull “It’s you” nga Ali Gatie.

Ju mund të pëlqeni dhe këto