Nuk e dinim kaq romantik, Fero i bën surprizën e bukur Arbenitës

Një nga çiftet më të komentuar të sho\wbiz-it shqiptar janë Fero dhe Arbenita, të cilët janë shumë të përfolur për jetën e tyre.

Dyshja janë shumë aktiv në profilet e tyre në rrjetet sociale. Së fundmi, me rastin e Shën Valentinit, Fero i ka bërë një surprizë të bukur Arbenitës.

Vet Arbenita ka zbuluar përmes një fotoje të publikuar në Instastory se Fero i ka dhuruar një buqetë të madhe me lule dhe tollumbace me ngjyra, surprizë që e ka lumturuar modelen.

Ju mund të pëlqeni dhe këto