“Nuk do ta aprovosh këtë që do tregoj”, Aurela Gaçe i nxjerr sekretin personazhit të njohur shqiptar

Aurela Gaçe është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, këngët e së cilës bëjnë bujë dhe kthehen menjëherë në hite.

Së fundmi, Aurela ka bërë një urim të përzemërt për stilistin e njohur shqiptar, Joni Peçi, i cili sapo ka nxjerrë parfumin e tij të ri.

Në një video që ka postuar në Instastory, Aurela ka shkruar se ndonëse Joni nuk do që të zbulohen bamirësitë e tij, ajo nuk e mban dot për vete këtë gjë.

Mbrëmë ti miku im shënove një tjeter sukses, por ajo qe dua njerezit te dinë, eshte se ti je i rralle . Si njeri. Ne kemi 10 vjet qe bashkepunojme , e kemi njohur e provuar njeri- tjetrin ne te mirë e në të keq, prandaj jam e lumtur për ty.
E di qe ti tani nuk do t’a aprovosh kètè qe do të tregoj kêtu .
Nje here, dikush kerkoi ndihme. Per nje femije te semure. Une fillova t’u kerkoj miqve artiste të me bashkoheshin e shume nga ata ishin gati . Te kerkova ndihme edhe ty. E ti pagove ne fshehtësi gjithè cfare i duhej femijes. M’u lute te mos i tregoja as prinderve te femijes,sepse e mira behet pa u marrë vesh. Une dua ta tregoj kete gje, sepse dua t’a dine te gjithe qe perveçse je talent i padiskutueshem, ti jep nga vetja jote perdite . Edhe per ne , te skenes, sa shume ke bere, edhe kur s’kishim, edhe kur kishim. Sepse ti je kaq njerezor. Ti je kaq mirenjohes per ata qe kane qene prane teje ne kohe te veshtira. E di sepse kam 10 vjet qe te njoh”, ka shkruar Aurela në postim.

View this post on Instagram

Mbrëmë ti miku im shënove një tjeter sukses, por ajo qe dua njerezit te dinë, eshte se ti je i rralle . Si njeri. Ne kemi 10 vjet qe bashkepunojme , e kemi njohur e provuar njeri- tjetrin ne te mirë e në të keq, prandaj jam e lumtur për ty. E di qe ti tani nuk do t'a aprovosh kètè qe do të tregoj kêtu . Nje here, dikush kerkoi ndihme. Per nje femije te semure. Une fillova t'u kerkoj miqve artiste të me bashkoheshin e shume nga ata ishin gati . Te kerkova ndihme edhe ty. E ti pagove ne fshehtësi gjithè cfare i duhej femijes. M'u lute te mos i tregoja as prinderve te femijes,sepse e mira behet pa u marrë vesh. Une dua ta tregoj kete gje, sepse dua t'a dine te gjithe qe perveçse je talent i padiskutueshem, ti jep nga vetja jote perdite . Edhe per ne , te skenes, sa shume ke bere, edhe kur s'kishim, edhe kur kishim. Sepse ti je kaq njerezor. Ti je kaq mirenjohes per ata qe kane qene prane teje ne kohe te veshtira. E di sepse kam 10 vjet qe te njoh. Une mbreme isha mes miqve te tu, dhe mora mikrofonin per ty. Kendova këngèn tënde. ….. Parfumi yt mban emrin ENCYCLOPEDIA BY JONI PECI. Fiks, Enciokopedi ❤ #encyclopedia @jonipeci_store #womenfashion #menfashion #style #fashion

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto