Nora Istrefi në një lidhje dashurie të re, ky detaj tek këngëtarja na habiti

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar në media që pas ndarjes nga Robert Berisha.

Së fundmi, Nora ka qenë në një lidhje me Skype me emisionin “Rudina”, ku ka habitur me një detaj. Ajo mbante një unazë smeraldi, që kishte zëvendësuar unazën e martesës.

Pas këtij detaji, kanë nisur në rrjet aludimet se Nora është në një lidhje. Mirëpo, këngëtarja nuk ka deklaruar asgjë, prandaj presim një konfirmim nga Nora, për të ditur nëse ajo është beqare apo në një lidhje.

Ju mund të pëlqeni dhe këto