Nora dhe Roberti i bëjnë dhuratën e veçantë vajzës së tyre për 4 vjetor

Dy ditë më parë, vajza e Norës dhe Robertit, Renee, festoi 4 vjetorin e saj të lindjes. Prindërit i kishin organizuar Renee-s një super festë për ditëlindje, pamje të cilat Nora i ka publikuar në Instagram.

Por në këto foto, ka rënë në sy dhurata e pazakontë që Roberti dhe Nora i kanë bërë vajzës së tyre për ditëlindje.

Mesa duket, Renee ka kërkuar për një papagall, i cili siç mund të shihet, është vendosur në kafaz dhe të gjithë fëmijët kanë pozuar pranë tij.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto