Një moderatore shumë e njohur, por nuk do e besoni profesionin e vërtetë të Lei Krajës

Një nga moderatoret më të komentuara të momentit është padyshim Lei Kraja, e cila ka mbledhur mijëra fansa në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, Lei ka vendosur që t’u përgjigjet disa prej pyetjeve të fansave të saj, ku njëri prej tyre e ka pyetur moderatoren se për çfarë profesioni ka studiuar.

“Një pyetje për ty. Çfarë shkolle ke të kryer? Me siguri edukatë fizike se nuk të ka hije me udhëheq sportin”, i ka shkruar ndjekësi, ndërsa Lei ka habitur me përgjigjen e saj. “Biznes Ndërkombëtar në Universitetin Shtetëror të Arizonës”, është përgjigjur moderatorja.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto