“Një kapitull i ri në jetë”, me foshnjen në krahë, reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

Një lajm shumë i bukur ka ardhur nga një reper i njohur shqiptar, Action Bronson, i cili ka vite që ka një karrierë të suksesshme në Amerikë.

Së fundmi, ai ka bërë të ditur se ai dhe partnerja e tij italiane, Antonella Albertin, janë bërë prindër për herë të parë.

Reperi ka hedhur një foto në Instagram, ku ka pozuar me foshnjen në krahë dhe thotë se ky është një kapitull i ri në jetën e tij.

Dyshja nuk e kanë zbuluar gjininë dhe portretin e fëmijës.

Ju mund të pëlqeni dhe këto