Një dashuri e komplikuar, Kejvina zbulon zgjedhjen e vështirë që i duhet të bëjë

Kejvina Kthella është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, e cila bën bujë me fotot provokuese që publikon në Instagram.

Së fundmi, Kejvina i është përgjigjur pyetjeve që fansat i kanë bërë në Instastory, ku njëri prej tyre i ka thënë se cilin shtet preferon, Italinë apo Shqipërinë.

Mirëpo Kejvina është vendosur në një pozicion të vështirë, pasi shprehet se i dashuron të dyja vendet dhe nuk di kë të zgjedhi.

“Më mirë në Itali apo më mirë në Shqipëri”, e ka pyetur një fans dhe Kejvina ia kthen: “S’di. Kur vij në Itali më mungon Shqipëria. Kur jam në Shqipëri më mungon Italia. Dashuri e komplikuar”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto