Nënë për herë të parë, shoqja e Meghan zbulon si po e rrit ajo djalin e saj

Disa ditë më parë, Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër për herë të parë, pasi Dukesha solli në jetë djalin e tyre, Archien. Prej lindjes së fëmijës, Meghan i është dedikuar plotësisht rritjes dhe përkujdesit për të.

Janina Gavakar, mikesha e ngushtë e Meghan, ka zbuluar për mediat se Dukesha është një nënë e mirë, por dhe strikte. Ajo bën të ditur se ka ndërmend që ta rrisi Archien me rregulla.

Kështu, Meghan do të kujdeset shumë për çdo gjë që e rrethon vogëlushin, duke filluar që me ushqimin, që sipas Daniel Martin, grimierit të saj, do të jetë gjithmonë organik.

Ju mund të pëlqeni dhe këto