Në një lidhje dashurie me djalin e ish deputetit, Olta Boka bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka, prej disa vitesh është në një lidhje me djalin e ish deputetit Shezei Rrokaj, Ivi Rrokaj.

Ndonëse ata janë të fejuar, Olta është treguar shumë private për jetën e saj që e ka mbajtur larg nga mediat.

Edhe pse e konfirmoi lidhjen në mars, këngëtarja nuk ka folur shumë për partnerin e saj. Së fundmi, është bërë e ditur lajmi se Olta është shtatzanë.

Sipas burimeve për “Iconstyle”, këngëtarja do të bëhet nënë për të parën herë.  Barku i saj duket mjaft, por nuk është bërë e ditur sa muajshe është ajo.

Ju mund të pëlqeni dhe këto