Në mes të luksit, dalin pamjet nga vila moderne e Ledri Vulës në Brezovicë

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur shqiptarë, i cili këto ditë ka publikuar shumë foto në Instastory, ku ka treguar se ndodhet në mes të natyrës së mbuluar nga dëbora.

Shumë fansa kanë menduar se Ledri ndodhet në Brezovicë, aty ku edhe ka një vilë që e zotëron prej vitit të kaluar.

E pak më parë, reperi ka publikuar disa foto nga vila e tij luksoze me ndjekësit, ku bie në sy arredimi prej druri, që i përshtatet ambientit të shtëpisë, siç mund të shihen në fotot më poshtë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto