Në krah të vajzës gjatë ndeshjes, Ilda Bejleri prezanton mamanë e saj me publikun

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për format e saj fizike.

Ilda është e pranishme në çdo ndeshje dhe së fundmi ajo ka qenë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë për të mbështetur Kosovën në eliminatoret e Euro 2020-ës.

Por në vend të Ildës, këtë herë ka rënë në sy mamaja e saj. Në këtë video të publikuar nga moderatorja shihet se e ëma është njësoj si e bija, një tifoze e madhe e futbollit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto