Ndryshim në pamje, Ronela Hajati bën transformimin e papritur

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, këngët e të cilës janë kthyer në hite në tregun muzikor vendas.

Disa ditë më parë, Ronela festoi 30 vjetorin e lindjes së saj, ku u shfaq me një fustan të gjatë të verdhë dhe me flokë shumë të gjatë.

Por duket se pas ditëlindjes, Ronela ka vendosur që të ndryshojë pamje. Së fundmi, këngëtarja ka treguar se i ka prerë flokët shumë shkurt, gjatësia e të cilave shkon deri tek supi. Ky është një ndryshim shumë i madh për këngëtaren.

Ju mund të pëlqeni dhe këto