Ndryshim i madh, Linda Halimi nuk njihet me pamjen e re

Disa javë më parë, këngëtarja shqiptare Linda Halimi, u bë nënë për herë të parë e një vajze, emri i së cilës është Kaimana.

Linda publikoi shumë foto me vajzën këtë periudhë, ndërsa tregoi se u rikthye shpejt tek format elegante trupore.

Por pak më parë, Linda ka publikuar një foto në Instagram, duke treguar ndryshimin e madh. Në të, këngëtarja shqiptare shfaqet me një paruke ngjyrë blu dhe duket shumë ndryshe nga më parë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto