Ndarja e Travis nga Kylie, Tyga thumbon reperin me gjestin e fundit që bëri ndaj tij

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë ndarë pas disa vitesh marrëdhënie. Menjëherë pasi Kylie u nda, u tha se ajo është rilidhur me ish të dashurin e saj, Tygan.

Dyshja u fotografuan në dy vende të njëjta, mirëpo Kylie reagoi herën e parë duke thënë se thjesht kishte lënë dy shoqe në studion ku reperi ndodhej.

Së fundmi, ka qenë Tyga që  ka bërë një postim që duket shumë thumbues ndaj Travis Scott. Reperi ka pozuar tek Ferrari i tij, ndërsa ka veshur atletet e fundit të linjës së Travis, si për të thënë që i zuri vendin me Kylien.

Ju mund të pëlqeni dhe këto