Na shkriu së qeshuri/ Cardi B mëson se ç’kuptim ka emri i saj në shqip, reagimi saj është epik

Cardi  B është një prej repereve më të famshme në të gjithë botën, këngët e së cilës janë kthyer në hite në shumë vende.

Pak më parë, menaxheri i artistëve shqiptar, Drini Zetriqi, ka zbuluar se ka takuar reperen e njohur. Madje, ai ka bërë dhe një video ku Cardi shihet duke përshëndetur shqiptarët.

Këtë video Drini e ka publikuar në Instastory, ku në një moment teksa reperja flet, ajo ka bërë të ditur kuptimin e emrit të saj në gjuhën shqipe.

Jam këtu me shqiptarin… Po prit. A nuk është kuptimi i emrit tim në shqip “k**’!”, i thotë ajo menaxherit shqiptar, i cili e pohon dhe më vonë plasin në të qeshura.

Ju mund të pëlqeni dhe këto