Mozzik publikon foton romantike me Loredanën, por reperja bën komentin e çuditshëm për hundën e tij

Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët në dhjetor të 2018-ës u bënë prindër për herë të parë të një vajze që quhet Hana.

Ata janë shumë aktivë në profilet përkatëse në Instagram, ku publikojnë shumë foto bashkë dhe nuk ngurojnë që të shprehin haptazi dashurinë për njëri-tjetrin.

Pak më parë, Mozzik ka publikuar një foto bashkë me gruan e tij teksa udhëtojnë në avion, ku kanë afruar fytyrat bashkë.

View this post on Instagram

Nase auseinander genommen 🤦‍♂️ @loredana

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

“Hundët e ndara”, ka shkruar Mozzik në përshkrimin e fotos, ndërsa Loredana ia ka kthyer: “Hunda jote si buding”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto