Momenti emocionues, Sara zbulon reagimin e paparë të gjyshërve të Ledrit kur zbuluan se dyshja do bëhen prindër

Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë të një vajze. Së fundmi, Sara u është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve në Instastory.

 

Një ndjekës e ka pyetur Sarën se si ka qenë reagimi i gjyshërve të Ledrit kur zbuluan se do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara ka treguar se ai ka thyer pjatat nga gëzimi. Ajo ka ndarë një video nga ky moment në Instastory, ku gjyshi shfaqet shumë i lumtur.

https://www.instagram.com/p/CIMJLlAjzDD/

Ju mund të pëlqeni dhe këto