“Moj dosë, moj k…”, Nora Malaj reagon ndaj ofendimeve që merr në politikë

Ish zëvendës ministrja e Arsimit, Nora Malaj, ka folur publikisht mbi ofendimet që u bëhen grave që futen në politikë.

Në emisionin “ABC e pasdites”, Malaj tha se kur dëgjon që ofendohet në politikë, i vjen që t’ua kthejë këto ofendime.

“Kur ai X-I do të më fyej mua Nora Malaj qe jam në politikë më përdor fjalë që  unë nuk kisha dëgjuar ndonjëherë dhe mund t’i them “moj K”, “moj dosë”, “moj ku di unë se çfarë”, tha Malaj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto