Flower
Flower

Moderatores shqiptare i publikojnë filmimin e turpshëm në mes të emisionit/ Video

Ori Nebiaj është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, të cilën e shohim çdo mëngjes në moderimin e emisionit “Wake up” në Top Channel.

Por mëngjesin e sotëm, Ori është përballur me një situatë të sikletshme teksa kolegu i saj, Isli Islami, i ka vendosur në studio një audio ku dëgjohet Ori duke kënduar për qejf gjatë momenteve kur ata kishin vendosur këngë në emision.

Ky regjistrim ka habitur moderatoren, e cila është turpëruar nga regjistrimi sepse stonon në këngë, ndërsa përpiqet që të sqarojë situatën.

“Që të kemi një sqarim, teksa kënga është në sfond, dëgjohet pak më mirë”, ka treguar Ori, siç mund ta dëgjoni më poshtë:

Ju mund të pëlqeni dhe këto