Modelja habit me fjalët për ministrin e Brendshëm: “Duhet të punojë më shumë se b*thën që të…”

Basketbollistja dhe modelja e famshme italiane, Valentina Viglali, është mjaft e ndjekur në profilin e saj në Instagram, për shkak të fotove të nxehta që publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Së fundmi, Valentina ka qenë e ftuar në “Rai Radio 2”, ku ka dhënë disa këshilla se si ministri i Brendshëm, Matteo Salvini, të rrisi shikueshmërinë në Instagram, një prej të cilave ka qenë të nxjerri b*thën.

“Salvini është një influencues në mënyrën e tij. Unë mendoj se ka një aftësi të shkëlqyer të përdorimit të rrjeteve sociale, shoh që përkushtohet shumë veçanërisht në ‘Facebook’. Të menaxhosh një profil nuk është e lehtë, duhet të jesh pas çdo gjëje duke u marrë me njerëz. Këshilla për t’u përmirësuar? Mbase ai duhet të punojë pak më shumë me ‘b…ën’, që të rrisë ndjekësit. Në përgjithësi, poste ku të duket pak ‘b-ja’ së bashku me fotot që lidhen me përditshmërinë”. Nëse do t’i futesha politikës, do të merrja 2 milionë vota”, është shprehur ajo, duke habitur shumë veta.

Ju mund të pëlqeni dhe këto