Mike të ngushta, Oriola zbulon lidhjen e Kejvinës me Malumën

Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë dy prej modeleve më të njohura shqiptare, të cilat janë edhe mikesha shumë të mira.

Së fundmi, Oriola ka pyetur fansat nëse do të kishin dëshirë të ishin të famshëm dhe përgjigjet kanë qenë të ndryshme.

Një fanse i ka thënë Oriolës se do donte të ishte e famshme që të takonte shokun e saj, Malumën. Por Oriola ka zbuluar se në fakt këngëtari i njohur është shoku i Kejvinës.

Disa muaj më parë, Kejvina dhe Tayna ishin në një koncert në Itali të Malumës, prej nga ku arritën të takonin dhe të bënin foto me Malumën.

Ju mund të pëlqeni dhe këto