Me Zërin dhe Gjikon bashkë, Elita Rudi bën dedikimin më të ëmbël për meshkujt e jetës

Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër disa muaj më parë të një vogëlushi, emri i të cilit është Zëri dhe ata i janë përkushtuar rritjes së tij çdo moment.

Elita publikon shumë foto e video me të birin e saj, ku së fundmi ka postuar një foto të Gjikos dhe Zërit teksa qëndrojnë shtrirë.

 “Tek bashkëshorti im shoh dashurinë e vërtetë, tek djali im dashurinë e pastër”, shkruan Elita përbri kësaj fotoje të ëmbël, ku shfaqen reperi dhe djali i tyre së bashku.

Ju mund të pëlqeni dhe këto