Me unazën me diamant në gisht, çfarë po fsheh Uindi Haxhia?

Uindi Haxhia është një nga personazhet më të komentuar në showbiz-it shqiptar, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Uindi komentohet shumë për fotot provokuese e për videot në Youtube, ku pak më parë ka publikuar një filmim që është kapur nga motra e saj, Enca.

Në këtë video, Enca i kërkon Uindit t’i shikojë thonjtë, por në fakt bie në sy unaza e diamantit që grimierja mban në gisht.

View this post on Instagram

🐱

A post shared by 🐯 Uindi Haxhia 🐯 (@itsuindi) on

Uindi ka preferuar që ta mbajë larg publikut jetën e saj private, ndaj nuk dihet se kush mund ta ketë propozuar atë me këtë unazë mbresëlënëse.

Ju mund të pëlqeni dhe këto