Me pushime në Amerikë, Tayna fotografohet në dhomën e hotelit me personazhin e njohur

Tayna është një prej repereve më të njohura shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe së fundmi ajo ndodhet në SHBA.

Menaxheri i saj ka bërë të ditur se reperja aty po xhiron klipin e këngës së saj më të re, e cila pritet të jetë një baladë.

Ndërkaq, reperja nuk është vetëm, pasi po qëndron në hotel me modelen e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, me të cilën ka publikuar së fundmi një foto.

“Mirëmëngjes ju dhe familjeve tuaja nga ne”, ka shkruar Tayna në këtë foto ku shihet pranë Vildanes në dhomën e hotelit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto