Më në fund/ Publikohet fotoja e parë e fëmijës së katërt të Kim Kardashian, shihni si duket djali i saj

Disa javë më parë, Kim Kardashian dhe Kanye West, u bënë prindër për herë të katërt të një djali, i cili quhet Psalm West.

Fëmija erdhi në jetë nëpërmjet një nëne surrogate, ndërsa Kim e bëri të ditur lajmin e lindjes së tij nëpërmjet një postimi në Twitter, ku shkroi se ai i ngjante shumë Chicago-s, vajzës së tyre të vogël.

E së fundmi, Kim ka zbuluar portretin e djalit të saj të dytë. Në këtë foto të postuar nga Kim në Instagram, Psalm është duke fjetur gjumë dhe siç mund të shihet, Kim paska pasur të drejtë sepse ai është identik si Chicago!

View this post on Instagram

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto