Më në fund/ Miriam Cani dhe Alban Skënderaj flasin për dasmën e shumëpritur

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një prej çifteve më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët kanë vite bashkë dhe janë prindër të një vajze që quhet Ameli.

Por Albani dhe Miriami gjithmonë i kanë bërë fansat kuriozë nëse do të bëjnë një dasmë dhe lidhur me këtë temë, gazetari Eraldo Rexho e ka ngacmuar Miriamin gjatë emisionit “Soiree” se kur do të martohet me Albanin.

“Do të vijë edhe ajo së shpejti. Mos u shqetëso!”, ka treguar Miriami, duke nënkuptuar se me shumë mundësi ata do bëjnë një dasmë shumë shpejt.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto