Me dorën në vendim intim, Rezarta Shkurta provokon keq

Rezarta Shkurta është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj private.

Rezarta është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një foto shumë provokuese.

Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të shkurtër tantelle që i ekspozon të pasmet, ndërsa një dorë e mban në vendim intim.

“E vjetër por flori”, ka shkruar Rezarta përbri kësaj fotoje, duke lënë të nënkuptohet se kjo foto ka kohë që është shkrepur.

Ju mund të pëlqeni dhe këto