“Me ato buzë që lëpin qenin do puthësh burrin”, Klaudia Pepa e lë pa fjalë ndjekësin me përgjigjen

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të famshme shqiptare, e cila është izoluar në shtëpinë e saj në Itali në këto ditë të vështira.

Së fundmi, Klaudia ka publikuar një video në Instagram, ku fshin pluhurat e xhamave me këmbë dhe më pas puth në buzë qenin e saj.

Por puthja që Klaudia ka shkëmbyer me qenin ka revoluar një ndjekës, i cili i shkruan balerinës: “Phyyy se na e shpife. Dhe të imagjinosh që ato buzë që lëpin qenin do puthësh nënën, babanë, burrin, fëmiljën….shko moj vre veten andej.”

Por Klaudia në përgjigjen e saj nuk është revoltuar me ndjekësin, por e ka lënë pa fjalë me dy fjalë: “Shiko, qeni im është më gentil se ty.”

Ju mund të pëlqeni dhe këto