Flower
Flower

Marrëzisht i dashuruar, Olsi Bylyku bën dedikimin e ndjerë për të dashurën e tij

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Olsi Bylyku, disa ditë më parë u zbulua se ishte në një lidhje me një vajzë të quajtur Egli, pasi u kap mat në premierën e një filmi.

Mirëpo, aktori nuk donte të jepte më shumë detaje mbi lidhjen e tij. Por ditën e djeshme në emisionin “BE Coffee”, Olsi zbuloi se është shumë i dashuruar.

Ai ka pyetur të ftuarit që kishte në studio, Anxhelën dhe Mateusin, se cili prej tyre ishte më i dashuruar dhe më pas tha se për vete ishte shumë.

Mateusi tha se nuk është më i dashuruar ndërsa Anxhela preferoi të mos përgjigjej. “E di unë kush është më i dashuruar se këta të dy? Unë”, ka thënë Olsi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto