Majlinda Bregu zbulon linjat e saj trupore nga plazhi

Majlinda Bregu, ish deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, është një nga personazhet më të ndjekur shqiptarë. Së fundmi, ajo ka bërë të ditur se ka nisur pushimet.

Ish ministrja e Integrimit ka publikuar disa foto në Instagram, ku në ndryshim nga pamjet e saj zyrtare, ajo shihet e veshur më casual.

Në këto foto, ajo ka veshur një fund të bardhë dhe një bluze që i nxjerrin në pah linjat e saj elegante. Majlinda ka qenë në Vlorë bashkë me shoqet e saj, me të cilët ka publikuar dhe një foto.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto