“Ma ke prek, se kam larë një muaj…”, fansi i Taynës bën deklaratën e papritur për reperen

Tayna është një nga reperet më të njohura shqiptare, e cila numëron një numër të madh hitesh në tregun muzikor shqiptar.

Së fundmi, Tayna u është përgjigjur disa pyetjeve të fansave të saj, ku njëri prej tyre ka habitur me deklaratën që ka bërë për reperen.

“Kur ke qenë në koncert në Belgjik, ma ke prek dorën, 1 muaj nuk e kam larë”, i ka shkruajtur ai reperes, ndërsa Tayna ka shpërthyer në të qeshura.

Ju mund të pëlqeni dhe këto