“Luj k**et me reperët nga Shqipëria”, Fero shpërthen në ofendime ndaj Noizyt, Unikkatil e shumë të tjerë

Fero është një nga reperët më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe ai ka qenë shumë i komentuar në media.

Mirëpo, së fundmi Fero ka habitur me disa diss-e që ka bërë ndaj reperëve shqiptarë. Në disa video që ka hedhur në Instastory, ai ka sulmuar Noizyn, Unikkatilin dhe S4MM.

Në një video ku shihet duke ecur me makinë, ai ka ndaluar automjetin para një picerie dhe thotë se aty punon Unikkatil.

View this post on Instagram

Fero kungja Unikkatilit ! Çfar mendim keni?!

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Më pas, reperi ka bërë një tjetër video, ku flet me fjalë të rënda ndaj reperëve shqiptarë, siç mund të dëgjohet në videon më poshtë.

View this post on Instagram

Fero lun qoke me Noizy & S4MM 🤣 Tag dike me pa

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto