Lori Hoxha sapo konfirmoi ndarjen nga Visi? Ja deklarata e blogeres që u fshi menjëherë

Prej disa javësh në media po përflitet se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë ndarë nga njëri-tjetri pas disa vitesh marrëdhënie.

Postimet e tyre të shpeshta kanë hedhur dyshimet se gjithçka mes tyre ka marrë fund. Së fundmi, Lori ka publikuar një selfie në Instagram, por të gjithëve u ka bërë përshtypje përshkrimi që ajo i ka vendosur fotos.

“Do të më kalojë, thjesht duhet të jem dramatike në fillim”, ka shkruar Lori dhe menjëherë kanë vërshuar komentet se nëse ky ishte një konfirmim i blogeres për ndarjen nga Visi.

Por mesa duket Lori është penduar dhe e ka fshirë menjëherë këtë përshkrim, duke vendosur në vend të tij një emoji ëngjëlli.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto