Lindi 9 muaj më parë, Adelina Tahiri lë pa fjalë me linjat trupore pas shtatzanisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, solli në jetë djalin e saj Jon në fund të muajit gusht 2018, duke u bërë kështu nënë për herë të parë.

E ndonëse ka lindur 9 muaj më parë, nëpërmjet një postimi në Instagram, Adelina ka treguar linjat e saj perfekte pas shtatzanisë.

Në këtë foto në Instastory, Adelina shihet e veshur me një trupore ngjyrë rozë, teksa ka treguar se ka humbur dhe dy kile të tjera dhe duket në formë perfekte trupore.

Ju mund të pëlqeni dhe këto