Flower
Flower

“Leku letër”, Aurela Gaçe i kthen përgjigjen e paparë ndjekësit

Aurela Gaçe është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar, e cila këto ditë ndodhet në Amerikë ku po zhvillon disa koncerte.

E me këtë rast, Aurela ka publikuar një video në Instagram duke u bërë të ditur fansave datat e këtyre koncerteve. Por në mes të shumë komenteve, ka rënë në sy ai i një ndjekësi që i shkruan Aurelës “Leku letër”, ndërsa këngëtarja nuk ia ka përtuar, duke i kthyer një përgjigje epike.

“Aman se me duhet nje llogaritar, mua, atyre qe bejne vizat, atyre qe marrin me qera ambientet, veglat, biletat e avioneve, hotelet, fustanet etj etj si keto. Si thua? Apo çe do, ti ashtu ashtu i qan llogarite e te tjereve qe per se largu”, i përgjigjet Aurela me ironi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto