Lajm i ëmbël, Enrique Iglesias bëhet baba për herë të tretë

Këngëtari i famshëm spanjoll, Enrique Iglesias dhe tenistja Anna Korunikova, janë bërë prindër për herë të tretë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias Jr. Ai ka qenë në një intervistë në kanalin ADN, kur ka dhënë lajmin.

“Vëllai im tani ka tre fëmijë. Ai është shumë i lumtur”, ka thënë vëllai. Enrique ka edhe dy binjakë, Lucy dhe Nicholas, që janë dy vjeç.

Ju mund të pëlqeni dhe këto