Flower
Flower

Lady Gaga konfirmon zërat për shtatzaninë e saj: “Nuk e di se kush është i ati”

Këngëtarja me famë botërore, Lady Gaga, ka marrë vëmendjen e mediave këto ditë pasi qarkulloi me shpejtësi lajmi se ajo ishte shtatzanë.

Disa burime pranë “Star” kishin thënë se e dëgjuan këngëtaren në ceremoninë e Oscar të thoshte se ishte në pritje të ëmbël, por nuk dinte se kush ishte i ati.

E pas gjithë këtyre zërave në rrjet, ka ardhur më në fund reagimi i Lady Gaga. Këngëtarja nëpërmjet një statusi në Twitter, ka shkruar se është shtatzanë, por me muzikën, duke treguar albumin e saj të ri.

“Zëra që jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me #LG6”, shkruajti Gaga duke sqaruar lajmet që po qarkullonin për të.

Ju mund të pëlqeni dhe këto