Kush është modelja e njohur shqiptare në këtë foto?

Aurela Hoxha është një nga modelet më të njohura shqiptare. Ajo është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale dhe jo vetëm.

Prej disa kohësh, Aurela nuk jeton në Shqipëri, por mbetet vazhdimisht aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj.

Aurela kohët e fundit

Megjithatë, me një vështrim në profilin e saj në Instagram vihet re ndryshimi i saj drastik. Janë pikërisht buzët e Aurelës që duken më të fryra se zakonisht.

Fotoja më lartë e tregon Aurelën me buzë më të fryra, një ndërhyrje për të cilin modelja është komentuar ndër vite se e ka bërë. Në foton e mëposhtme, mund të shihet pamja e Aurelës disa kohë më parë, për të bërë diferencën.

Aurela në 2017

Ju mund të pëlqeni dhe këto