Krejt papritur/ Martohet ‘Omeri’, dalin pamjet nga dasma e tij e fshehtë

Aktori i njohur turk, Baris Arduç, është bërë shumë i njohur për publikun shqiptar nga rolet e tij në serialet e njohura turke “Dashuri me qira” apo “Kuzgun”.

Prej 6 vitesh, aktori është në një marrëdhënie me aktoren turke Gupse Ozay. Dyshja madje janë martuar krejt papritur në një ceremoni shumë private.

Sipas mediave turke, çifti janë martuar në Çeshme. Në ceremoninë e tyre të dasmës ka pasur vetëm 5 të ftuar për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto