Krejt papritur, këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika

Dhurata Ahmetaj mori shumë vëmendje në fillimet e karrierës së saj muzikore me bashkëpunimet që solli.

Po ashtu, Dhurata u komentua shumë edhe për ngjashmërinë e saj me Jennifer Lopez. Por prej disa kohësh, Dhurata nuk ka sjellë më ndonjë këngë të re.

Disa burime pranë “Prive.al” kanë bërë të ditur se këngëtarja ka vendosur ta lëjë muzikën për një periudhë të pacaktuar. Kënga e saj e fundit ishte “A po vjen?” dhe u publikua në gusht 2018.

Ju mund të pëlqeni dhe këto