Komentohet shumë për jetë private, Fatmir Hysenbelliu zbulon si do e festojë Shën Valentinin

Fatmir Hysenbelliu është një nga meshkujt më të komentuar të showbiz-it shqiptar, i cili përflitet shumë për jetën e tij private mes luksit, por edhe për lidhjet romantike.

Së fundmi, Fatmiri i ka habitur të gjithë me një postim të fundit që ka bërë në lidhje me festën e Shën Valentinit.

Ai ka publikuar në Instastory një foto të personazhit të njohur të filmit vizatimor, Spongebob, i cili shihet i ulur vetëm në kinema, ndërsa përbri fotos shkruan: “Unë më 14 shkurt”, duke nënkuptuar kështu se do ta kalojë i vetëm këtë ditë të dashurisë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto