Këto pozicione të modeles do t’ju lënë pa frymë

Modelja,aktorja Lindasy Pelas së fundmi ka publikuar një set fotosh në Instagram,ku duket shumë joshëse, seksi dhe e thjeshtë.

Modelja gjithmonë ka ditur të tërheq vëmëndje dhe kësaj rradhe besoj se ja ka dal.
Një femër si Pelas, vështirë që do ta refuzonte ndokush!

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto