Flower
Flower

Kërkon të kalojë një natë me Encën, reperi shqiptar e thotë publikisht

Teksa ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Mirage”, reperi shqiptar, Nushi, është bërë pjesë e rubrikës “Kë zgjedh”, prej nga ku është vendosur para një pyetje pikante.

Nushit i është dashur të zgjedhi se me cilën këngëtare shqiptare preferonte të kalonte një natë, me Encën apo me Fjolla Morinën, ndërsa ai është përgjigjur menjëherë.

“Encën”, tha reperi me zë të ulët e filloi të qeshte para kamerës.

Ju mund të pëlqeni dhe këto