Këngëtarja shqiptare shtrohet menjëherë në spital, zbulon gjendjen e saj shëndetësore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Krusita, është kthyer në një personazh mjaft të komentuar të showbiz-it shqiptar. Vitin e kaluar, ajo mori pjesë në “Kënga Magjike”.

Kënga e saj konkurruese “Akull”, u pëlqye shumë nga publiku dhe madje ajo mori një çmim për të. Por së fundmi, këngëtarja është shtruar në spital.

Këtë e ka bërë të ditur vet Krusita përmes një postimi në Instastory, ku ka treguar se është ftohur. “Edhe më thanë do ftohesh po s’mora vesh”, ka shkruar ajo në foton ku shihet duke bërë serum.

Ju mund të pëlqeni dhe këto