Këngëtarja shqiptare komplimentoi Rita Orën, kjo e fundit bën reagimin e papritur

Rita Ora është një prej këngëtareve më të njohura me origjinë shqiptare, e cila ka jo vetëm fansa të thjeshtë, por edhe artistë të ndryshëm që e mbështesin.

Së fundmi, në një foto që Rita ka publikuar në Instagram nga një koncert i saj, ka komentuar këngëtarja e famshme shqiptare, Besa Kokëdhima.

Ajo i ka lënë një emoji zemre dhe ylli këngëtares në foto, duke e komplimentuar atë. Por Rita e ka vënë re këtë koment dhe e ka pëlqyer.

Menjëherë ka reaguar Besa, e cila është emocionuar shumë dhe e ka shpërndarë njoftimin në Instastory, ku shkruan “Të dua Rit”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto